top of page
Fun Patterned Socks
Fashion Model on Grey:Blue
Three Lolly Pops

.כל הבגדים בחנות עברו כביסה ויגיעו אליך נקיים וריחניים

תקנון האתר
 

 1. האתר  clothing-tale מופעל על ידי סיפורי בגדים ע.פ. 034031625 ("ההנהלה" או "האתר").

 2. האתר משמש חנות לבגדי נשים יד שניה, לכן כל פריט הוא יחיד ומיוחד. ראית משהו שאת אוהבת? הזמיני לפני שיגמר:)

 3. התשלום באתר באמצעות אשראי מאובטח ומסודר, ופרטייך יעמדו בחוק הגנת הצרכן ולא יעברו לצד שלישי בשום שלב, כמו כן הנהלת האתר אינה שומר את פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות הרוכשות בו.

 4. האתר הינו חנות אינטרנטית המופעלת על ידי החנות סיפורי בגדים. הגלישה באתר כפופה לתנאי השימוש ויש לקרוא את התקנון בעיון טרם הגלישה בו.

 5. בכל שלב, אם אינך מסכימה לתנאים המופיעים בתקנון האתר ובמדיניות משלוחים והחזרות, עליך להפסיק כל שימוש בו.

 6. השימוש באתר זה על כל תכניו, השירותים והמוצרים המוצעים בו, עשויים להשתנות מעת לעת.

 7. הנהלת סיפורי בגדים שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת, זאת ללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים או בהודעה אישית כלשהי.

 8. האתר שואף לספק המידע ללא הפרעות, יחד עם זאת בכל הפרעה או תקלה טכנית, תקלות צד ג' וכדומה לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל שיבוש או הפסקת השירותים באתר.

 9. הטקסט באתר מופיע בלשון יחיד נקבה, אולם האתר פונה לכלל המשתמשים החפצים בו, זכר, נקבה, רבים ורבות, לרבות מי שאינה מגדירה עצמה על פי תבנית הגדרה זו.

 10. השימוש באתר, על מגוון התכנים והשירותים הניתנים בו, הינו על אחריות הגולש בלבד. הנהלת סיפורי בגדים לא תהיה אחראית לנזק ישיר או עקיף שייגרם למשתמשת האתר, וכל שימוש בו יהיה על אחריותה בלבד.

 11.  בעודך גולשת באתר נאסף מידע על ה  IP  מהמחשב ממנו גלשת. מידע זה משמש ללמידה על הדפדפן ומערכת ההפעלה. מידע זה משמש את סיפורי בגדים לצרכים שיווקיים בלבד והמידע, חד משמעית, לא מועבר לגורם חיצוני שאינו קשור לאתר החנות סיפורי בגדים, להוציא מקרים בהם החוק מחייב העברת מידע, או לחלופין בעת הפרתך את תנאי השימוש באתר.

 12. בעת רכישה או  מסירת פריטים למכירה בסיפורי בגדים עליך להירשם לאתר. בתהליך זה נאסף מידע שסיפקת, הווה הסכמתך לאיסוף המידע. מידע זה משמש אותנו לעדכון, בכפוף לרישומך לניוזלטר. בכל רגע באפשרותך להסיר את המייל שלך מרשימת התפוצה ולהפסיק לקבל מאתנו הודעות.

 13. השירותים הניתנים על ידי צד שלישי באתר הינם באחריות הצד השלישי המפעיל אותם.

 14.  לעיתים יתפרסמו קישורים חיצוניים באתר. הנהלת החנות לא תהא אחראית לתנאי השימוש והפרטיות הנהוגים בדפים חיצוניים אלו ובאחריותך לקרוא את תקנון האתר בדף החיצוני.

 15.  מחירי הפריטים אינם כוללים עלות משלוח. עלויות הפריטים והמשלוח עשויים להתעדכן מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת. כנ"ל מבצעים, קופונים והנחות למיניהן.

 16.  ניתן לשלם באשראי או להתקשר בשעות הפעילות ולבצע העברה בנקאית או העברה בביט. עלייך לדעת, שיתכן כי פריט שהזמנת ברכישה טלפונית יוזמן באשראי עד ביצוע התשלום בפועל ולכן לא תוכי להזמינו. זה קורה מכיוון שעד שהמערכת לא מזהה תשלום היא עדיין פתוחה להזמנה.

 17.  מדיניות משלוחים והחזרה – ראי בדף מדיניות משלוחים והחזרות.

 18. לא תהא הנהלת האתר אחראית לנזקים שנגרמו כתוצאה משימוש שאינו סביר במוצריה, לרבות שימוש שאינו על-פי הוראות היצרן בנוגע לניקיון, כביסה ו/או גיהוץ הפריט.

 19. הנהלת האתר אינה מייצרת את הפריטים המוצעים למכירה באתר, ולא תישא בכל אחריות לנזק העשוי להיגרם משימוש בפריטים ו\או חומרי הגלם מהם עשויים.

 20. בכל מקרה הנהלת האתר לא תישא באחריות כלפי כל נזק בשיעור העולה על המחיר ששולם על ידי הלקוחה.

 21.  הנהלת סיפורי בגדים שואפת לוודא כי תמונות המוצרים המופיעות באתר והמידע הניתן משקף את המוצר, למצער, יתכנו שגיאות בתום לב או הבדלים הנובעים בין השאר מאיכות והגדרות המסך במכשירך. מכאן שתמונות המוצרים באתר הן לצורכי המחשה בלבד ואינן מחייבות את הנהלת סיפורי בגדים.

 22.  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים בכל עת במדיניות האתר המפורטת בדף זה ובדפים האחרים באתר. אנו מזמינות אותך לעיין מפעם לפעם במדיניות האתר ולהתעדכן במידה וישנם שינויים.

 23.  בהינתן מציאות בה החנות סיפורי בגדים תימכר או תועבר לבעלות אחרת, כלל המידע שנצבר באתר יועבר לבעלים החדשים לטובת המשך תפעול החנות האינטרנטית.

 24. בגין כל נזק, תביעה, דרישה, אבדן רווח, הפסד, תשלום או הוצאה אשר יגרמו להנהלת האתר עקב הפרת תנאי שימוש אלו ו/או הפרת החוק ו/או הגשת תביעה ו/או התגוננות בפני תביעה ו/או כל דרישה שתועלה ע"י צד ג', לרבות עלויות שכר טרחת עורכי דין והוצאות משפט, תהא המשתמשת חייבת לשפות את בעלת האתר. עם קבלת הדרישה בכתב, תשלם המשתמשת את סכומי הנזק הנובעים מאחריותה כאמור לעיל. דרישת תשלום זו תהווה ראייה מכרעת שאין אחריה ולא כלום באשר לצורך בשיפויה של הנהלת האתר עבור הנזק שנגרם לה באותו עניין.

 25.  בכל שאלה ו/או הבהרה ניתן לפנות במייל shop@clothing-tale.com

bottom of page